TIPY

Tipy

Milí rodičové!

V této rubrice najdete tipy na vše co souvisí s dětmi a rodinným životem.

Chtěli bychom, abyste zde našli pouze TIPY KVALITNÍ. Budeme uveřejňovat tipy na zajímavé weby, zajímavé produkty nebo zajímavé služby a ostatní - prostě vše s čím máme my osobně, nebo někdo z našich fundovaných přátel, DOBROU ZKUŠENOST. Budeme velmi vděční, pokud nám napíšete i Vy svoje tipy, které případně prověříme a zdarma zde uveřejníme.

Vaše tipy pište na: info@vandaastanda.cz  

FARMAPARK SOBĚHRDY

Milí rodičové... pokud jste ještě se svými dětmi nebyli ve FARMAPARKU v Soběhrdech, máte co dohánět..Pouhých 30km od Prahy na Vás čeká přírodní oáza plná zábavy pro děti /trampolíny, tubing, rodinná jízda v elektro jeepech a spousta dalších aktivit/, skvělé jídlo a pití, vodní plocha, velká krytá herna a hlavně - luxusní zoologická zahrada s velbloudy, klokany, lamami a domácím zvířectvem všeho druhu a výborně vyřešeným krmením = krmit mohou i Vaše děti...OPRAVDU SE VÁM TAM BUDE LÍBIT!

 
 

DĚTSKÁ LÉČEBNA BUKOVANY

Milé maminky, měli jsme tu čest hrát v dětské léčebně v Bukovanech u Příbrami, kde se nám moc líbilo. Léčí se zde nemoci dýchacích cest, alergie, vybrané alergické choroby kůže, asthma, snížená imunita i poruchy výživy...

Existuje cca 40 diagnóz, při kterých Vám zdravotní pojišťovna hradí pobyt dítěte v léčebně....LÉČEBNA BUKOVANY