Nové CD - Rodinné balení

Způsob platby: na účet

Počet: ks
Jméno:
Příjmení:
Email:
Adresa:
 


Druhé album Vandy a Standy /Vlaďky Vohralíkové a Lukáše Čermáka/ RODINNÉ BALENÍ je směsí písniček, dvou příběhů, mikromuzikálu a bonusů. Mezi bonusy najdete např. narozeninovou písničku Hodně štěstí zdraví ve verzi zpívané i ve verzi bez zpěvu…kdy si za doprovodu orchestru můžete zazpívat sami. Název Rodinné balení vyplynul ze stopáže CD – 73minut a 20 vteřin..tedy maximálně využitá kapacita nosiče…prostě plná „krabice“ zábavy pro děti… a možná i pro jejich rodiče…např. Hodně štěstí zdraví je písnička zpívaná nejen na dětských oslavách...

Písničky mají moderní aranžmá a jsou v různých stylových rovinách …disco, country, punk, etno, swing, dixieland, blues…ale na albu jsou i lyrické písničky s doprovodem symfonického orchestru. Aranžmá písniček a zvukový design alba je dílem Martina Otruby. V příbězích a muzikálu uslyší děti Zdeňku Žádníkovou, Martinu Hynkovou – Vrbovou, Aleše Cibulku, Aleše Hámu, Otu Jiráka a další hosty. Zajímavé je také zpívání velryb a delfínů nebo zvuky z džungle včetně zpěvu domorodců kmene Zulu...

Deska je také trochu interaktivní…V písňových i mluvených textech bylo záměrně použito několik slov, na jejichž význam se děti pravděpodobně budou ptát…rodičů. Ratolesti by se tedy měly od tatínka nebo maminky dozvědět např. co je to jive nebo levhart… Na albu najdete i jednu převzatou písničku – Stonožku od Jaroslava Ježka a dvojice VaW. Uvnitř obalu cd jsou slevové kupóny na nákup originálních hraček, ale můžete najít i výhru! Například předplatné časopisů Sluníčko, Mateřídouška, Sunny speaks english a existuje i několik cd, ve kterých je vložen kupón, který Vám přinese vystoupení Vandy a Standy zdarma… Při nákupu cd na webu vandaastanda.cz a na vystoupení VaS dostáváte malý dárek.
Celkový čas audiozáznamu je 73:20.

Pokud byste si chtěli objednat naši desku vyplňte, prosím, objednávkový formulář a odešlete. Vaše údaje nebudou poskytnuty třetí osobě.

Slevové kupony na nákup originálních hraček v obalu cd, dárek zdarma, uvnitř obalu na Vás možná čeká výhra... předplatné některého z časopisů vydavatelství Mladá fronta, nebo vystoupení VaS např. na narozeninové oslavě zdarma !!!

PLATBA PŘEVODEM NA ÚČET

Vyberte způsob platby na účet, vyplňte formulář a odešlete objednávku. Na Váš email zašleme do 24 hodin variabilní symbol pro převod peněz, potom zašlete peníze na účet 51-0827230277/0100 a do 10 dnů Vám přijde zásilka do vlastních rukou.

Cena cd 120,-Kč
poštovné 40,-Kč
balné 10,-Kč
DPH 20% 34,-Kč
celková cena: 204,-Kč

 
 
pořady pro dospěláky